Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)


Sıkça Sorulan Sorular (S.S.S.)


Koli paketlemeyi nasıl yapıyorsunuz?

Elimizden gelen özveri ile ev eşyalarınızı düzenli parçalanmayan kolilere koyuyoruz ve izole işlemi yapıyoruz. Beyaz eşyalarınızı ve mobilyalarınızı havalı pat pat ambalajı ile sarıyoruz.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Güvenli Mi?

Gaziantep evden eve taşımacılık doğru tercih ile güvenlidir. Güven konusunda sizler gibi bizlerde çok hassasiyet ile üzerinde durmaktayız. Aklınız eşyalarınızda kalmasın diye talebiniz dahilinde tarafımızca sigortalama işlemleri yaptırılmaktadır.

Evden eve Taşımacılık Fiyatlarınız Uygun Mu ?

Yaptığımız evden eve taşımacılık hizmetinin kalitesi düzeyinde birçok firmadan fiyatlarımız oldukça uygundur.

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetiniz varmıdır?

Asansörlü evden eve taşımacılık hizmetimiz var. Birinci kattan 24. kata kadar asansörlü evden eve taşımacılık yapıyoruz.

Gaziantep evden eve nakliyat hizmetini kaç yıldır yapıyorsunuz?

Gaziantep evden eve nakliyat hizmetini 2005 yılından beridir profesyonel olarak yapmaktayız.

Depolama hizmetiniz varmıdır?

Eşya depolama hizmetimiz bulunmaktadır. Evden eve taşımacılık için özel tasarlanmış depomuz bulunmaktadır.

Şehirler arası evden eve taşımacılık yapıyormusunuz?

Evet, şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetini 81 ilimize yapıyoruz. Talep edilirse hızlı ekspress taşımacılık hizmetide veriyoruz.

Pat pat ambalajlama yapıyormusunuz?

Evet, tüm evden eve taşımacılık işlerimizde pat pat havalı ambalaj ile sarıyoruz. Emin olun işimize çok dikkatliyiz ve bize emanet
edilen eşyalarınıza bir zarar gelmez.

 

 


Taşıma için Sigorta Yaptırıyormusunuz?

Gaziantep'den başka bir şehire taşınan eşyalar için evden eve taşımacılık sigortası yaptırıyoruz. Gaziantep şehir içi taşımacılık işlerimiz de ev sahibinin özel talebi ile evden eve taşımacılık sigortası yaptırmaktayız.

Evden Eve Taşımacılık Sözleşmesi Nedir?

Evden eve taşımacılık sözleşmesi ev taşıtan ile ev taşıyan nakliye firması arasında yapılan sözleşmedir. Sözleşme her iki tarafında haklarını koruma altına almaktadır. Sözleşme içerisinde evin taşıma ücreti, ücretin nasıl ödeneceği, evin nerden alınıp nereye götürüleceği hakkında maddeler bulunmaktadır.

Gaziantep Evden Eve Taşımacılık Ücretleri Ne Kadar?

Gaziantep evden eve taşımacılık ücretleri şehir içi nakliye ücreti ve şehirler arası nakliye ücreti olarak verilmektedir. Şehir içi evden eve taşımacılık ücretleri 800 TL den başlamaktadır. Bu ücret evin eşya durumuna göre, kaç odalı olduğuna göre, her iki tarafa da asansör kurulumuna göre, taşınacak yerin km olarak uzaklığına göre değişmektedir.

Yusuf evden eve nakliyat olarak en iyi evden eve taşımacılık hizmetinin ücreti en uygun fiyatlara sunmaya gayret ediyoruz.

Evden eve nakliyat Yetki Belgesine ( K3 ) firmanız sahibmidir?

Evet, Gaziantep Yusuf evden eve taşımacılık Ulaştırma bakanlığının yurt içi ev ve büro taşımacılığı için yeterliliğe sahip firmalara verdiği K3 belgesine sahibiz. Firmamızın oda kaydı, mali kaydı, personel sigorta kayıtları mevcuttur.

Eşya Depolama Hizmeti Varmıdır?

Evet, eşya depolama hizmeti sunuyoruz. Gaziantep de bir ilk olarak 1200 m2 alanda özel tasarlanmış depolama hizmetimiz vardır.
Eşyalarınızı adresinizde paketliyoruz, depomuza getiriyoruz ve istediğiniz süre kadar depolama yapıyoruz. Depolama hizmetimiz günlük, haftalık, aylık olarak ücretlendirilmektedir.
Eşya depolama ücreti ne kadar? Eşya depolama ücreti eşyanızın boyutuna, hacmine, cinsine göre fiyatlandırılmaktadır. Paketleme ve taşıma depolama ücretine dahil değildir.

 

KURUMSAL

YUSUF EVDEN EVE NAKLİYAT, 2005 yılında kurulmuş köklü bir Gaziantep Evden Eve Taşımacılık firmasıdır. Aynı zamanda Türkiye'nin 81 iline sizler için kaliteli Nakliyat servisi hizmeti sunmaktadır. Yusuf Evden Eve Nakliyat, en iyi taşımacılık deneyimi için kendi personellerini, araçlarını, ekipmanlarını geliştirmiştir. Aynı zamanda gerçekleştirdiği sigortalı evden eve nakliyat ile de müşterilerinin eşyalarını güvence altına alan ilk firmalardan olmuştur. Yusuf evden eve taşımacılık Gaziantep de şehir içi evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, depolama, inşaat taşımacılığı eve 81 ile şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri yapmaktadır.
Gaziantep'de hizmetimizin kalitesine göre evden eve nakliyat fiyatları en ucuz olan firmayız. Antep nakliye firmaları ile olan rekabetimiz hizmetin kalitesini yükseltmeye yöneliktir. Gaziantep ev taşıma işlerimizde kullandığımız araçlarımız bakımlı, yüksek model ve eğitimli personeller ile nakliyat hizmeti vermektedir.
Gaziantep evden eve taşımacılık ücretleri miz en kaliteli hizmetin en uygun fiyata verilmesi misyonu ile oluşturulmaktadır. Evden eve taşımacılık fiyatlarımız yaptığımız işlerin kalitesini gördüğünüz de hak edilen rakam olduğunu sizde teyid edeceksiniz.
Gaziantep Evden Eve TAŞIMACILIK telefon numaraları aramanızı hemen yapıp evden eve taşımacılık emrinizi hemen verebilirsiniz.
Bilgilendirme amaçlı yazımızda Evden eve nakliyat Platformu Ne Yapar, Evden eve nakliyat buluşma platformu ve Evden eve nakliyat için fiyat al konularında detaylı ve önemli bilgiler edinebilirsiniz. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetler sayfamızda fiyat ve detaylı taşıma bilgisi olarak yer almaktadır. Ucuz evden eve taşımacılık kaliteli, güvenilir olan sizi üzmeyecek insanların işin hakkını vererek yaptığı hizmettir. Asansör Kiralama Hizmetimiz 24 kata kadar Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. Gaziantep evden eve taşımacılık yorumları okumak istiyorsanız hakkımızda sayfamızda işletmemiz hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz.
Gaziantep ev taşıma fiyatları kampanyamız devam etmektedir. Gaziantep taşıma şirketleri arasında en rekabet edebilir ev taşıma şirketiyiz. Ev taşıma fiyatlarımız Ekonomik hizmetimiz garantilidir.
Gaziantep Şahinbey Evden Eve TAŞIMACILIK firmasıyız, işyerimiz Şahinbey bölgesinin tam ortasında bir konumda dır.

BİZE ULAŞIN

  • Binevler mah. Üniversite Bulv. No:138A Şahinbey/Gaziantep
  • 0507 402 22 90 - 0533 141 00 15
  • info@gaziantepyusufnakliyat.com