Evden eve taşıma ücreti ne kadar?

Evden eve taşıma ücreti ne kadar?

Evden eve taşıma ücreti 2+1 daire için asansörsüz 2.000 TL den başlamaktadır. Asansörlü evden eve taşıma ücreti 2.500 TL rakamından başlamaktadır.
Gaziantep evden eve taşımacılık ücretleri şehir içi ücretler olarak vermekteyiz. ilçeler için mesafeye göre ücrete ek gelebilmektedir.
3+1 daire için evden eve taşıma ücreti 3.000 TL den başlamaktadır. 4+1 daire için ücret 3600 TL den başlamaktadır.

Taşınma Ücretini Düşürme Yöntemleri;
Daha düşük ücrete taşınmak için gereksiz eşyalardan kurtulmanız gerekir. Sizin için çok önemli olmayan kullanmadığınız eşyaları 2.el olarak satabilir ve kazançlı çıkabilirsiniz.

Eşyaları Paketlemek;
Eşyalarınızı yapabildiğiniz kadar siz paketlerseniz daha ucuz bir taşınma ücreti ödersiniz. Küçük eşyaları marketlerden alacağınız karton kolilere koyabilirsiniz. Halı, Perde gibi eşyaları sarabilir, toplayabilirsiniz.

Erken Rezervasyon;
Evinizin taşınma gününden 10 ile 20 gün önce bizim ile irtibata geçip taşınma rezervasyonu alırsanız %15 daha düşük fiyata ev taşıma ücreti ödersiniz.

Net fiyatlar için Lütfen bize sorunuz.

Asansörlü ev taşıma
Asansörlü Ev Taşıma
Evden eve taşıma gaziantep
Evden eve taşıma gaziantep
Ev taşıma
Ev taşıma

 

KURUMSAL

YUSUF EVDEN EVE NAKLİYAT, 2005 yılında kurulmuş köklü bir Gaziantep Evden Eve Taşımacılık firmasıdır. Aynı zamanda Türkiye'nin 81 iline sizler için kaliteli Nakliyat servisi hizmeti sunmaktadır. Yusuf Evden Eve Nakliyat, en iyi taşımacılık deneyimi için kendi personellerini, araçlarını, ekipmanlarını geliştirmiştir. Aynı zamanda gerçekleştirdiği sigortalı evden eve nakliyat ile de müşterilerinin eşyalarını güvence altına alan ilk firmalardan olmuştur. Yusuf evden eve taşımacılık Gaziantep de şehir içi evden eve taşımacılık, asansörlü evden eve taşımacılık, ofis ve büro taşımacılığı, depolama, inşaat taşımacılığı eve 81 ile şehirler arası evden eve taşımacılık hizmetleri yapmaktadır.
Gaziantep'de hizmetimizin kalitesine göre evden eve nakliyat fiyatları en ucuz olan firmayız. Antep nakliye firmaları ile olan rekabetimiz hizmetin kalitesini yükseltmeye yöneliktir. Gaziantep ev taşıma işlerimizde kullandığımız araçlarımız bakımlı, yüksek model ve eğitimli personeller ile nakliyat hizmeti vermektedir.
Gaziantep evden eve taşımacılık ücretleri miz en kaliteli hizmetin en uygun fiyata verilmesi misyonu ile oluşturulmaktadır. Evden eve taşımacılık fiyatlarımız yaptığımız işlerin kalitesini gördüğünüz de hak edilen rakam olduğunu sizde teyid edeceksiniz.
Gaziantep Evden Eve TAŞIMACILIK telefon numaraları aramanızı hemen yapıp evden eve taşımacılık emrinizi hemen verebilirsiniz.
Bilgilendirme amaçlı yazımızda Evden eve nakliyat Platformu Ne Yapar, Evden eve nakliyat buluşma platformu ve Evden eve nakliyat için fiyat al konularında detaylı ve önemli bilgiler edinebilirsiniz. Gaziantep evden eve asansörlü taşımacılık fiyatları hizmetler sayfamızda fiyat ve detaylı taşıma bilgisi olarak yer almaktadır. Ucuz evden eve taşımacılık kaliteli, güvenilir olan sizi üzmeyecek insanların işin hakkını vererek yaptığı hizmettir. Asansör Kiralama Hizmetimiz 24 kata kadar Güneydoğu Anadolu Bölgesinin tamamına hizmet vermektedir. Gaziantep evden eve taşımacılık yorumları okumak istiyorsanız hakkımızda sayfamızda işletmemiz hakkında yapılan yorumları görebilirsiniz.
Gaziantep ev taşıma fiyatları kampanyamız devam etmektedir. Gaziantep taşıma şirketleri arasında en rekabet edebilir ev taşıma şirketiyiz. Ev taşıma fiyatlarımız Ekonomik hizmetimiz garantilidir.
Gaziantep Şahinbey Evden Eve TAŞIMACILIK firmasıyız, işyerimiz Şahinbey bölgesinin tam ortasında bir konumda dır.

BİZE ULAŞIN

  • Binevler mah. Üniversite Bulv. No:138A Şahinbey/Gaziantep
  • 0507 402 22 90 - 0533 141 00 15
  • info@gaziantepyusufnakliyat.com